Úspěchy 2013/2014

29.-30.3. proběhla v budově naší školy krajská soutěžní přehlídka literárně dramatického oboru. I na této soutěži utržili žáci pí.uč. Dany Žákové nemalé úspěchy. Všichni níže jmenovaní získali první místo s postupem do celostátního kola v Uherském Hradišti.
Tereza Bozděchová, Ondřej Kočka, Zuzana Štětinová
Alžběta Johánková
Klára Machová
Klára Nozarová
Karolína Holá
Nicol Kadlecová
Petra Melicharová

Nemalé úspěchy za poslední měsíc získalo taneční oddělení pí.uč. Venduly Brettschneiderové. Zde jsou výsledky:29.3. Festival tanečního mládí – regionální kolo, Plzeň
1. místo – Mini děti art – Od Domažlic
2. místo – Junioři art – Adele
3. místo – Junioři art – Potter Wlatz
3. místo – Junioři Street Dance – Who Am I..?

16.3. – Czech Dance Organzation – regionální kolo, Plzeň
2. místo – CHRT dance art – mini děti – Šíleně smutná princezna
1. místo – CHRT folk a ethnic EX – mini děti – Od Domažlic
1. místo – Balet EX – junioři – Potter Wlatz
1. místo – Modern II. liga – junioři – Adele
1. místo –  CHRT art – dospělí – Rain
1. místo – CHRT Special – dospělí – El Bunda

V krajském kole soutěže ve hře na klavír, které se konalo 29.3. v Plzni, získal 2. místo žák pí.uč. Aleny Svobodové Martin Herzer.

29.3. proběhla soutěž Lidová píseň Rokycany. 3. místo získala Tereza Jurníková, 2. místo Markéta Jurníková a 1. místo s postupem do celostátního kola ve Velkých Losinách získal Patrik Hradecký. Všichni jsou žáci p.uč. Jaromíra Bíny.

V krajském kole soutěže Karlovarský skřivánek, které se konalo v Plzni získal žák Patrik Hradecký 2. místo s postupem do celostátního kola. To se konalo v Karlových Varech, kde Patrik získal 2. místo.

Ve dnech 18.-20.10. proběhl XI. ročník Písňové soutěže B. Martinů v Praze, kterého se zúčastnilo několik našich žáků.

Anna Černá získala čestné uznání

Kristýna Sokolová získala 3.místo

Hynek Hradecký získal 2. místo

Jakub Ošmera, který od září studuje na Pražské konzervatoři, získal 1. místo a ocenění za nejlepší interpretaci písně B. Martinů.

Všem, i jejich učitelů Jaromíru a Lucii Bínovým, patří velká gratulace za tyto skvělé úspěchy.

Dne 26. října se naši žáci z tanečního oboru zúčastnili taneční soutěže v Klatovech s názvem „Poslední tanec sezóny“, odkud si přivezli nejvyšší ocenění.

V kategorii „mini děti – dance art“ získali 1. místo s choreografií „Čtvero ročních dob“.

V kategorii „mini děti – plesové choreografie“ získali taktéž 1. místo s choreografií „Od Domažlic“.

V juniorské kategorii „dance art“ získali 3. místo za baletní vystoupení „Valčík“.

Všem, i paní učitelce Brettschneiderové patří velká gratulace za skvělou reprezentaci naší školy.