Úspěchy 2012/2013

21.10. 2012 získal Hynek Hradecký, žák paní učitelky Mgr. Lucie Bínové, 2. místo v pěvecké souteži B. Martinů v Praze.

21. února 2013 obsadil Hynek Hradecký 1. místo v krajském kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek. Na 3. místě se umístil Jakub Ošmera. Oba postoupili do celostátního kola.

18.-20. března 2013 proběhlo celostátní kolo soutěže Karlovarský skřivánek, kde Jakub Ošmera získal 1. místo a Hynek Hradecký 3. místo. Oba jsou ze třídy paní učitelky Lucie Bínové.

23. března 2013 proběhl v Rokycanech 21. ročník soutěže v lidovém zpěvu s názvem „Lidová píseň“. V ní obsadili první místa Markéta Jurníková, Hynek Hradecký, Patrik Hradecký a Jakub Ošmera. Posledně dva jmenovaní dokonce postoupili do celostátního kola ve Velkých Losinách.

26. března 2013 se uskutečnila Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů v Rokycanech, odkud si dětský pěvecký sbor Duha, pod vedením paní učitelky Jitky Svobodové přivezl Zlaté pásmo.

Flétnistky Veronika Brodská, Johana Strenková a klavíristka Kristýna Císlerová, ze třídy komorní hry Aleše Terše obsadily v krajském kole soutěže ZUŠ v komorní hře 2. místo.

18.-19. května obsadil Jakub Ošmera 1. místo a Patrik Hradecký 2. místo v celostátním kole Zpěváček 2013 ve Velkých Losinách. Je to poprvé, kdy v historii této soutěže vyhrál první místo český zpěváček.

25. května obsadil houslista Ladislav Tichý, žák pana učitele Jaroslava Lucáka, 1. místo v soutěži Plzenecké housličky ve Starém Plzenci.